USŁUGI

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Codziennie pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości. SKY INVEST posiada narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie przeprowadzimy cały proces sprzedaży, od utworzenia oferty nieruchomości, przez negocjacje, załatwienie spraw formalnych, aż po przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Dzięki nam zaoszczędzisz czas. Nasi doradcy zajmą się wszystkimi aspektami promocji oferty i transakcji. Jeśli mieszkasz z dala od nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż, wszelkie formalności możesz załatwić korespondencyjnie. Przejmujemy na siebie pokazywanie nieruchomości klientom. Dzięki SKY INVEST możesz liczyć na doradztwo w zakresie strategii sprzedaży czy sytuacji na rynku nieruchomości. Szeroka paleta usług dodatkowych sprawia, że w jednym miejscu zaspokoisz większość swoich potrzeb związanych ze zbyciem nieruchomości.

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Jeśli planujesz zakup domu, mieszkania, gruntu lub lokalu zaufaj specjalistom od nieruchomości ze SKY INVEST. Rozumiemy, że zakup nieruchomości to inwestycja, często wspierana kredytem bankowy. W oparciu o Twoje potrzeby znajdziemy odpowiednią nieruchomość i wynegocjujemy najlepszą cenę, pomożemy Ci również dobrać korzystne finansowanie.

Posiadamy bogatą i atrakcyjną ofertę, dzięki której z łatwością znajdziesz nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb. W naszej ofercie dostępne są nieruchomości na każdą kieszeń. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji przez cały tydzień, także poza tradycyjnymi godzinami pracy. Wszelkie formalności możesz załatwić korespondencyjnie. Możesz liczyć na naszą pomoc przy podpisywaniu wszelkich umów – zweryfikujemy je pod kątem bezpieczeństwa transakcji. Doradcy SKY INVEST posiadają bogatą wiedzą na temat rynku nieruchomości i służą radą w zakresie negocjacji cen. Oferujemy szeroką paletę usług dodatkowych, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby związane z transakcją.

FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Potrzebujesz wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, domu czy lokalu użytkowego? Specjaliści SKY INVEST przedstawią Ci „uszyte na miarę” oferty finansowania zakupu nieruchomości. Gwarantujemy najlepsze dopasowanie oferty do Twoich potrzeb. Jesteśmy biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomości, które rozumie Twoje potrzeby.

Oferujemy kompleksową obsługę, oszczędzając Twój czas i pieniądze, a to wszystko w przyjaznej atmosferze. Podpowiemy Ci, jak zbudować zdolność kredytową i przygotować się do zawarcia umowy kredytowej. Pracujemy dla Ciebie, nie dla banków, dlatego bądź pewny, że nasi doradcy zaproponują Ci kredyt najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Doradcy SKY INVEST szybko i bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały proces wynajmu biur, mieszkania czy domu. Zapewniamy skuteczną promocję i prezentację nieruchomości oraz znalezienie uczciwych i sprawdzonych najemców. Nasi specjaliści zadbają o bezpieczeństwo całej transakcji i Twojej nieruchomości.

Oferujemy między innymi profesjonalne przygotowanie nieruchomości do wynajmu. Dokładnie sprawdzimy potencjalnego najemcę, zwłaszcza jego rzetelność i wypłacalność. Przygotujemy umowę, która w pełni zagwarantuje bezpieczeństwo wynajmu. W ramach zarządzania najmem nasi specjaliści zaopiekują się bieżącymi rozliczeniami i komunikacją z najemcą.

 

NAJEM NIERUCHOMOŚCI

Jeśli szukasz biura, mieszkania czy domu do wynajęcia to dobrze trafiłeś. Nasi specjaliści od nieruchomości, po wysłuchaniu Twoich indywidualnych potrzeb znajdą odpowiednią ofertę dla Ciebie. Mamy rozbudowaną ofertę nieruchomości. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepszą cenę najmu i warunki umowy. Sprawnie przeprowadzimy transakcję, żebyś mógł się sprawnie wprowadzić nie martwiąc się o formalności. Twoja satysfakcja, to nasza satysfakcja.

ZARZĄDZANIE NAJMEM

Zarządzanie najmem polega na kompleksowej obsłudze najmu mieszkania. Wyręczamy właścicieli na każdym etapie wynajmu nieruchomości: od znalezienia rzetelnego najemcy, przez zabezpieczenie transakcji, po późniejszą opiekę nad nieruchomością przez cały okres trwania wynajmu.

Usługa zarządzania najmem to:

  • przygotowanie nieruchomości do wynajęcia,
  • wynajem nieruchomości oraz opieka nad nimi,
  • zarządzanie i administrowanie nieruchomościami,
  • obsługa umów najmu w imieniu właściciela,
  • regulowanie płatności na rzecz wspólnot i dostawców mediów,
  • kontrola płatności oraz windykacja należności,
  • nadzór nad nieruchomością.

Kompleksowa usługa zarządzania oferowana jest klientom inwestycyjnym, w jej ramach całkowicie odciążamy właściciela z wszelkich technicznych czynności związanych z wynajmowaniem nieruchomości.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:

SKY INVEST sp. z o.o.

 

ul. Zacisze 5e/4, 65-775 Zielona Góra

mail: biuro@skyinvest.com.pl
tel: 733 296 969

11 + 2 =