O NAS

SKY INVEST to firma stworzona dla Klientów przez ludzi z pasją. Nasze biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomości jest wyjątkowe, ponieważ oferuje Klientom najwyższą jakość obsługi i innowacyjny model współpracy. Wyróżnia nas szeroki wachlarz usług pozwalający na kompleksową obsługę każdego Klienta oraz umiejętność reagowania i dopasowania do zmian rynkowych.

Obsługujemy wszystkie typy transakcji rynku nieruchomości, a w razie konieczności pomagamy również uregulować stan prawny nieruchomości. Pracujemy w oparciu o umowy na wyłączność dbając o zachowanie najwyższych standardów nowoczesnego pośrednictwa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Naszych Klientów dbamy o każdy etap przeprowadzanych transakcji zakupu, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Na życzenie Klienta bierzemy udział w negocjacjach, zlecamy wycenę nieruchomości sygnowaną przez licencjonowanego rzeczoznawcę, a także kompleksową usługę w zakresie remontu i aranżacji. Współpracujemy również ze sprawdzonymi specjalistami – geodetami, notariuszami oraz prawnikami – co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Każdego dnia pracujemy na to, aby być jeszcze lepszymi.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:

SKY INVEST sp. z o.o.

 

ul. Zacisze 5e/4, 65-775 Zielona Góra

mail: biuro@skyinvest.com.pl
tel: 733 296 969

8 + 5 =